Węzły cieplne

Nasza firma zajmuje się miedzy innymi  kompleksowym projektowaniem oraz budową węzłów cieplnych z materiałów własnych lub  klientów. Przeprowadzane przez nas prace wykonywane są przez zespół doświadczonych pracowników , którzy doskonale dobiorą urządzenia spełniające  wymagania wybranej inwestycji oraz zostaną wbudowane zgodnie z wymaganiami miejscowego dostawcy ciepła.

Budowa węzłów cieplnych wraz z pełną automatyką pozwala na precyzyjną kontrolę parametrów instalacji. Dzięki temu, można dokładnie rozdzielać ilość dostarczanego ciepła pomiędzy gałęziami odbiorczymi oraz regulować czynnik grzewczy. Nasi wykwalifikowani specjaliści wysłuchają wszelkich Państwa wskazówek oraz życzeń, aby stworzyć instalację spełniającą wszystkie wymagania wybranego budynku.

Urządzenia składające się na węzeł cieplny zajmują się:

  • wymianą ciepła z MSC - instalacja budynku
  • odcięciem, oczyszczaniem oraz zmianą parametrów czynnika
  • kontrolą bezpieczeństwa instalacji
  • regulacją , pomiarami ciśnienia, temperatury czy kontroli przepływów.
  • zdalnym odczytem pobranej energii cieplnej

Dlaczego my

Nasi pracownicy to zespół fachowców, którzy pomogą Państwu w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, zarówno w przypadku przeprowadzanych przez nas modernizacji, jak i przy budowie węzłów cieplnych.  Pośród urządzeń, które mogą zostać dodatkowo zamontowane przy węźle cieplnym, wymienić można zestaw automatyki pogodowej czy moduł zdalnego odczytu zużycia mocy, przepływu i ciepła, który jest kluczowy przy planowanych modernizacjach.Na zbudowane instalacje udzielamy gwarancji oraz oferujemy serwis pogwarancyjny w gotowości do 6h.

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy cenią sobie starannie zaprojektowane i stworzone instalacje, które są wyjątkowo nieawaryjne. Budowa węzłów cieplnych, którą oferujemy to rzetelna usługa, wykonywana przez doświadczonych instalatorów powiązana ze współpraca z inspektorami nadzoru branży ciepłowniczej.

 

 

PHL&SPAW

PHL&Spaw zaprasza do współpracy firmy jak również osoby prywatne. 
Spawamy rurociągi, zbiorniki, sieci ciepłownicze, naprawiamy żeliwo na zimno i na gorąco, aluminium i miedź. Wykonujemy małe oraz duże konstrukcje, prace pod RTG i UT.

Miejsce Pracy

Usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

Godziny pracy

Usługi nasze oferujemy w dogodnych dla Państwa terminach. Jesteśmy firmą elastyczną i staramy się dopasować termin prac do wymogów klienta.

Kontakt

PHL&SPAW Hubert Łukasiewicz

05-520 Parcela-Obory

ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 53C

tel. +48 798 421 001

dział automatyki i elektryki

tel. +48 737 14 14 14

Layout Type

Presets Color

Background Image