PHL&SPAW jest firmą, która oferuje profesjonalne usługi spawalnicze na terenie Polski dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zajmujemy się spawaniem aluminium oraz sieci ciepłowniczych z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, który obsługują doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści. Ponadto, działamy także jako niezawodne pogotowie spawalnicze, które dociera do klienta, a następnie efektywnie lokalizuje oraz neutralizuje usterkę czy uszkodzenie instalacji.

Spawanie aluminium jest procesem, podczas którego metal reaguje między innymi z tlenem, wytwarzając tlenek, który jest cięższy oraz posiada wysoką temperaturę topnienia, przez co niekorzystnie wpływa na jakość spoiny. W tym celu należy dokładnie oczyścić spajaną powierzchnię z tlenków przy pomocy specjalnej szczotki ze stali nierdzewnej oraz dodatkowych środków chemicznych. Spawanie łukowe TIG oraz MIG, w osłonie gazów szlachetnych, takich jak argon (Ar) i hel (He) to obecnie najczęściej wykorzystywane metody spawania aluminium.

Inne usługi spawalnicze

Poza spawaniem powierzchni wykonanych z aluminium i jego stopów (odlewniczych oraz wyrabianych plastycznie), firma PHL&SPAW zajmuje się także pracą na stalach nisko- oraz wysokostopowych, niklu, tytanie, miedzi oraz innych metalach reaktywnych i żaroodpornych. Przygotowujemy różnorodne typy spoin, które dopasowane są do potrzeb danej instalacji czy wymagań klienta. Z powodzeniem wykonujemy spawanie sieci ciepłowniczych dla naszych klientów, a także budujemy węzły cieplne oraz asystujemy przy ich rozruchu.

 

Layout Type

Presets Color

Background Image