Nasza firma oferuje Państwu spawanie materiałów precyzyjną metodą TIG używaną za równo przy dokładnych i delikatnych konstrukcjach jak również w spawalnictwie przemysłowym o wysokich parametrach odbiorowych. Jesteśmy w stanie łączyć wszystkie rodzaje stali pod odbiór UDT oraz TUV bez ograniczeń grubości oraz średnic.  Nasi spawacze posiadają certyfikaty umożliwiające  świadczenie wysokiej jakości usług spawania 141  , 111 ,  141/111 , 311 oraz 135

Spoina powstała przy wykorzystaniu tej metody  141 ( TIG) charakteryzuje się wysoka jakością oraz czystością. Dzieje się to głównie dlatego, iż podczas łączenia materiałów nie dochodzi do powstania żużlu, bądź też rozprysków  oraz SWC jest niewielka .  Usługi spawania TIG przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnych spawarek inventorowych  AC oraz AC/DC  do 350A pracy ciągłej . Dysponujemy całym oprzyrządowaniem monterskim . Pracujemy w terenie przy użyciu własnych agregatów prądotwórczych.

Metodę TIG wykorzystuje się przy spawaniu:

  • stali niskostopowych
  • stali wysokostopowych
  • niklu
  • miedzi
  • aluminium
  • tytanu
  • innych metali reaktywnych i żaroodpornych.

Spawanie metodami 141/111, 311, 111

Nasza firma, oprócz usług spawania TIG (141/111) przeprowadza także prace z wykorzystaniem metody 111 i 311. Ta pierwsza opiera się na wykorzystaniu elektrod otulonych i jest jedną z najczęściej wykorzystywanych opcji w przemyśle konserwacyjnym i naprawczym. Powstała w jej efekcie spoina składa się ze stopionego rdzenia elektrody, składników jej otuliny oraz brzegów materiału spawanego. Natomiast metoda 311 znana jest jako spawanie gazowe Acetylen+ tlen  

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze grono specjalistów zadba o to, aby każde przeprowadzone prace wykonane zostały dokładnie z DTR oraz w wyznaczonym terminie. Nasze usługi spawania TIG lub innymi metodami zostają indywidualnie wycenione. 

PHL&SPAW

PHL&Spaw zaprasza do współpracy firmy jak również osoby prywatne. 
Spawamy rurociągi, zbiorniki, sieci ciepłownicze, naprawiamy żeliwo na zimno i na gorąco, aluminium i miedź. Wykonujemy małe oraz duże konstrukcje, prace pod RTG i UT.

Miejsce Pracy

Usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

Godziny pracy

Usługi nasze oferujemy w dogodnych dla Państwa terminach. Jesteśmy firmą elastyczną i staramy się dopasować termin prac do wymogów klienta.

Kontakt

PHL&SPAW Hubert Łukasiewicz

05-520 Parcela-Obory

ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 53C

tel. +48 798 421 001

dział automatyki i elektryki

tel. +48 737 14 14 14

Layout Type

Presets Color

Background Image